Mida teha, et uinumine oleks lihtsam ja uni kvaliteetne?

Nüüdisajal on paljudel inimestel probleeme ärevuse, stressi ja depressiooniga, samas ka tähelepanu- ja kesken­dumisvõime langusega. Vähene ja mittekvaliteetne uni on väga olulised tegurid nende probleemide kujunemises ja süvenemises, samas ka mitmete haiguste riski suurenemises.  Ebapiisava une vältimiseks ja/või vähendamiseks on kasulik undtoetava toidulisandi kasutamine. Ühelt poolt puuduvad sellel kõrvaltoimed, teisalt, kui selle koostis on süsteemsem on tema mõju organismi talitlustele komplekssem. Hästi magades toimub ka aju efektiivsem puhastumine.

Selleks, et uinumine oleks lihtsam ja uni kvaliteetne, tõime turule toidulisandi UneTegija®, mis sisaldab piimhappebaktereid, L-teaniini, L-trüptofaani, magneesiumi, vitamiin B6, melatoniini, kirsiekstrakti ning melissi. Kuna stress jms võib tekitada ka seedehäireid ja ülemäärast oksüdatiivset stressi, oleme UneTegijasse lisanud Eestis avastatud ning kliiniliselt uuritud piimhappebakteri Lactobacillus plantarum TENSIA®.

Need BioCC OÜ avastatud ning kliiniliselt uuritud piimhappebakterid…

…suurendavad kasulike laktobatsillide üldhulka soolestikus, mis kindlustavad toitainete lõhustamist kergemini omastatavateks ühenditeks;

…varustavad organismi Lactobacillus plantarum tüvedega, mis suurendavad organismi loomulikku vastupanuvõimet mitmetele sooleinfektsioone tekitavatele bakteritele;

…aitavad säilitada ja taastada soolestiku normaalse mikrobioota tasakaalu;

…kaitsevad organismi liigse oksüdatiivse stressi eest.

L-teaniin on aminohape (leidub ka nt teelehtedes), mis aitab säilitada lõõgastust ning und.

L-trüptofaan on  aminohape, mis aitab lõõgastuda, säilitada tervislikku und ja toetab vaimset heaolu. Lisaks tekib temast inimorganismis serotoniin, mille paljude kasulike toimete hulgas on ka emotsionaalse tasakaalu ja rahulikkuse säilitamine.

Magneesium koos vitamiin B6-ga aitab vähendada väsimust ja kurnatust, lisaks aitab magneesium kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele.

Melatoniin lühendab uinumiseks kuluvat aega ning kergendab ajavööndivahetuse väsimusega seotud subjektiivseid kaebusi.

Kirsiekstrakt on antioksüdantide rikas toetades närvisüsteemi tööd ja vaimset tervist.

Meliss on rahvameditsiinis tuntud rahustava ravimtaimena stressi ja unehäirete korral. Ka aroomteraapias kasutatakse melissiõli masendust, ärevust, unetust ja närvidest tingitud peavalu raviva vahendina.

Kasutades sellist toidulisandit, liikudes piisavalt, viibides rohkem värskes õhus, toitudes tasakaalustatult, muutub ka uni paremaks, mille panus puhanud vitaalsema keha ning meele  jaoks on väga oluline.

 

TUTVU TOOTEGA JA TELLI!