Meist

Me oleme teadlased 

Nordwise on 15 aastat tegutsenud teadusasutusest, biokompetentsikeskusest (BioCC OÜ), välja kasvanud ettevõte. Tehes koostööd rohkem kui 40 magistri- ja doktorikraadi omava biotehnoloogiaalase tippteadlasega, on Nordwise toodetes sisalduvad bakterid läbinud kliinilised uuringud rohkem kui 1200 vabatahtliku peal. Teostatud on rohkem kui 20 erinevat uuringut nii toidulisandite, toidutoodete kui ka piimhappabakteritega Eestis ning välismaal.

Me oleme põhjamaised 

Meie tooted peavad silmas just Sind. Need on täielikult Eestis valmistatud, külma närviga katsetatud ja läbinisti uuritud nii ohutuse, säilivuse kui ja mõju poolest. Lisaks akrediteeritud BioCC laboritele on kõik toidulisandid saanud ka Põllumajandus- ja Toiduametist kasutusloa. Meie tootmine Tartus vastab kõige kõrgematele hügieenistandarditele toidutööstuses.

Me oleme ausad

Usume, et toit peab olema puhas. Me ei lisa kunagi toodetesse ebavajalikke aineid nagu želatiini, gluteeni, GMO-sid, palmiõli või laktoosi. Kõik, mis me tootele kirjutame, on selles päriselt sees. Toodete kompositsioonid mõtleme välja Eestis ning teeme koostööd Tartu Ülikooli ning Eesti Maaülikooli teadlastega.

NORDWISE BioTech OÜ töötajad

Justin Hein

Justin Hein
Tootmine ja projektid

Leiki Joakit

Leiki Joakit
Jae- ja hulgimüük

Alice Valge

Alice Valge
Reklaam ja visuaal

Tõnu Vetik

Tõnu Vetik
Eksport ja arendus

justin@nordwise.eu
+372 5911 6363

leiki@nordwise.eu
+372 5196 5680

alice@nordwise.eu
+372 5819 3700

tonu@norwise.eu
+372 504 5662

 

Soovid Nordwise tooteid oma poodi või tekkis küsimus? Kirjuta meile!