Müügitingimused

MÜÜGITINGIMUSED

1. Müügitingimuste kehtivus
1) Müügitingimused kehtivad Nordwise.eu veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja Nordwise Biotech OÜ. (edaspidi Veebipood nordwise.eu) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

2) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad www.nordwise.eu veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

3) Veebipood nordwise.eu jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel nordwise.eu.

 

2. Hinnainfo
1) Kõik veebipoes nordwise.eu toodud hinnad sisaldavad käibemaksu 22%. 

2) Ostu hinnale lisandub transpordi hind vastavalt Tarbija valitud tarneviisile. Alates ostusummast 42 eurot on tarne tasuta. 

3) Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (7 päeva pärast tellimuse vormistamist).

4) Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja nordwise.eu. vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

5) Veebipood nordwise.eu jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel nordwise.eu

 

3. Tellimuse vormistamine
1) Lisage soovitud tooted ostukorvi.

2) Tellimuse vormistamiseks vajutage kõigepealt ostukorvis lingile „Tellimuse vormistamineˮ.

3) Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, soovi korral salvestage andmed järgmiseks korraks. Lisaks on võimalus liituda uudiskirja meililistiga. Seejärel vajutage lingile "Vali saatmisviis" ning valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis.

4) Pärast tarneviisi valikut vajutage lingile „Maksmisviisˮ. Seejärel kuvatakse ekraanile võimalused, kuidas tellimuse eest tasuda. Maksed toimuvad erinevate makselinkide kaudu või mõnel muul viisil euromaksena. Valuutaks on euro.

5) Nordwise Biotech OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Nordwise Biotech OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

6) Pärast makse sooritamist saadetakse Teie meilile automaatne tellimuse kinnitus, mis teatab, et oleme teie tellimuse kätte saanud. 

7) Kui tellimus on vormistatud, siis tellimuse sisu enam muuta ei saa. Kui soovite pakile hiljem mõnda toodet lisada, siis käsitletakse seda eraldi tellimusena.

8) Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−N 08.30−16.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 14, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval. Kehtib ka „tulen kaubale ise järeleˮ tarnevaliku puhul.

9) Täitke kõiki lahtreid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine. 

 

4. Müügilepingu jõustumine
1) Kauba müügilepinguga kohustub Veebipood nordwise.eu andma Tarbijale üle olemasoleva, valmistatava või Veebipood nordwise.eu poolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale, Tarbija aga kohustub Veebipood nordwise.eu'le tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.

2) Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 3 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

3) Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Veebipoe pangakontole.

 

5. Kohaletoimetamine
1) Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib Veebipood nordwise.eu tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele.

2) E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe pangakontole.

3) Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.

4) Veebipood nordwise.eu ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Veebipood nordwise.eu ei saanud mõjutada ega ette näha.

5) Maksimaalne tarneaeg on 5 päeva. Logistikapartneriteks on Omniva, DPD ja SmartPost.

6) Ostudel, mille kogusumma jääb alla 42 euro, lisandub hinnale transpordi hind vastavalt Tarbija valitud tarneviisile.

7) Omniva, DPD või SmartPosti pakiautomaat, mis on teie saateaadressile kõige lähemal

 

6. Tagastamisõigus

1) Nordwise’i e-poest ostetud toodetele kehtib 14 päeva jooksul tagastusõigus vastavalt Võlaõigusseaduse § -le 56.

2) Tarbijal on võimalus kaup tagastada eelnimetatud tähtaja jooksul (lepingust taganemine), saates Nordwise Biotech OÜ aadressile info@nordwise.eu vastavasisulise teate. Tarbija peaks teatama oma nime, tellimuse või arve numbri ning oma arvelduskonto numbri ning tagastama kauba omal kulul Nordwise Biotech OÜ aadressile Riia mnt 181A, 50411 Tartu või vastavalt kokkuleppele. Lepingust taganemiseks võite kasutada VÕS § 56 lg 23 alusel kehtestatud määruses toodud taganemisavalduse tüüpvormi või esitada taganemisavalduse vabas vormis. Lepingust taganemise avalduse vormi leiate siit.

3) Tarbija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale. Tarbija ei pea kaupa tagastama logistikafirma vahendusel, kui Veebipood nordwise.eu on nõustunud kaubale ise järele tulema.

4) Tagastamisele kuuluv toode peab tagastades olema täiesti kasutamata ning originaalpakendis. Võlaõigusseaduse § 53 lõike 4 punkt 41 tulenevalt ei kuulu tagastamisele avatud pakendiga, kasutatud või rikutud (sh rikutud pakend) kaup, va kui pakend on saanud kahjustatud transpordi käigus ning kauba kättesaamisel kullerteenuse vahendusel on tehtud vastav märge saatelehele või pakiautomaati saabunud kauba vastuvõtmisel on viivitamatult teatatud Veebipoodi nordwise.eu vigastatud pakendiga kauba kättesaamisest.

5) Tarbijale tagastatakse summa kauba maksumuse ja kättetoimetamise kulu ulatuses, v.a juhul, kui Tarbija on sõnaselgelt valinud ettevõtja pakutud kõige odavamast eseme kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood Tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu. Tagasisaatmiseks kulunud saatekulud tagastamisele ei kuulu.

6) Raha tagastatud kauba eest kantakse Tarbija arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul pärast kauba tagasi jõudmist müüjale.

7) Tagastatav kaup peab sisaldama kõiki kauba pakendis sisaldunud esemeid. Kui kaup on ostetud kampaania korras tuleb tagastada ka kampaania korras saadud lisatooted.
 
8. Vääramatu jõud
1) Veebipood nordwise.eu ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Veebipood nordwise.eu ei saanud mõjutada või ette näha.
 
9. Pretensioonide esitamise kord
1) Pretentsiooni saab esitada kõikidele toodetele 2 aasta jooksul peale ostu sooritamist, kuid mitte hiljem kui 2 kuu möödudes peale defekti avastamist või ilmnemist. 
2) Pretentsioon tuleks esitada kirjalikult. Pretentsioonile vastatakse 14 päeva jooksul alates selle esitamisest.  
10. Tarbija õigus pöörduda tarbijakaebuste komisjoni poole
1) Kui Veebipood on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus Veebipoe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.
Nordwise Biotech OÜ jätab endale õiguse muuta käesoleva e-poe sisu, süsteeme, tehnilisi üksikasju, lahtiolekuaegu jms.
Lisainfo toodete, tarne-, maksetingimuste või muu kohta võtke ühendust e-maili teel info@nordwise.eu