Nordwise® VÄGI kollageen: elujõu ja nooruslikkuse sünergia

Eesti esimene ja ainus kollageen piimhappebakteritega! 

Elu on pidevas muutumises ja iga päev esitab meile uusi väljakutseid. Teaduspõhine Nordwise® VÄGI kollageen on loodud selleks, et anda sulle jõudu ja toetust, mida vajad, et vastu pidada ja õitseda. See pole lihtsalt toidulisand; see on sinu igapäevane kaaslane teekonnal parema tervise ja suurepärase välimuse poole.

Kollageeni võimendatud mõju - Nordwise® VÄGI kollageen sisaldab kõige enamlevinud kollageeni tüüpi, mis on tuntud oma võime poolest toetada naha, liigeste, kõõluste ja luude tervist. See kõige levinum kollageeni tüüp moodustab sinu keha struktuuri alustala, aidates säilitada selle tugevust ja elastsust. Kui vanus toob kaasa kollageeni tootmise vähenemise, tuleb Nordwise® VÄGI appi, et aidata vähendada vananemise märke ja toetada sinu keha loomulikku taastumisvõimet.

C-vitamiin: kollageeni superabiline - C-vitamiin on kriitilise tähtsusega kollageeni sünteesis, aidates kaasa selle normaalsele moodustumisele. See tähendab tugevamaid hambaid, tervemaid luid ja elastsemat nahka. C-vitamiin on ka võimas antioksüdant, mis kaitseb rakke ja toetab sinu üldist heaolu, aidates kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja vähendades väsimust.

Q10: energia ja elujõu allikas – ubikinoon Q10 on koensüüm, mis mängib olulist rolli energia tootmisel sinu rakkudes. See on eriti oluline aktiivsetele inimestele ja sportlastele, kuna see aitab kaasa vastupidavusele ja taastumisele. Nordwise® VÄGI kollageen annab Q10 eelised, mis aitavad sul tunda end energilisema ja elujõulisemana.

Lactiplantibacillus plantarum INDUCIA®: tasakaalustatud seedimise saladus - L. plantarum INDUCIA® on piimhappebakter, mis on valitud selle võime tõttu toetada seedimist ja soolestiku mikrobioota tasakaalu. See on oluline, sest tasakaalustatud seedimine on ilu ja heaolu alustala. INDUCIA®  kaitseb südame-veresoonkonna tervist langetades LDL kolesterooli taset veres, see probiootiline piimhappebakter alandab oksüdatiivse stressi indeksit ning toetab inimkeha antioksüdatiivset võrgustikku.

Nordwise® VÄGI kollageen on sinu igapäevane abiline, see aitab sul säilitada nooruslikkust ja elujõudu. See on loodud, et toetada sinu keha ja vaimu, aidates sul saavutada ja säilitada oma loomulikku ilu ja sportlikkust. Proovi Nordwise® VÄGI kollageeni ja tunneta, kuidas sinu keha tänab sind iga päev.

Nordwise® VÄGI kollageen – sinu igapäevane tugevuse ja ilu allikas.