BioCC OÜ vanemteadur Epp Songisepp PhD soovitab: kaitse oma tervist – tugevda immuunsüsteemi

Käesoleval viirusterohkel ajal on probiootikumide sh elusaid, inimkehale omaseid probiootilisi mikroorgamisme sisaldavate toidulisandite tarbimine parim võimalus oma immuunsüsteemi tugevdamisel.

Kasulikke baktereid sisaldav hästi tasakaalustatud mikrobioota toetab sinu orgamismi, ergutades immuunsust ja luues kaistekilbi bakteriaalsete infektsioonide vastu, mis võivad organismi nõrgestada ajal, kui vajad parimat kaitset.

Eesti ettevõtte BioCC OÜ teadlased on aastaid tegelenud immuunsüsteemi toetavate probiootikumide väljaarendamisega ning selles vallas saavutanud läbimurde – välja on arendatud Eestis avastatud ja uuritud piimhappebakter Lactobacillus plantarum INDUCIA®.

Piimhappebakter Lactobacillus plantarum INDUCIA® on laktobatsill, kelle ohutust on testitud katseklaasis, laboriloomadel ja tervetel vabatahtlikel. Bakteri tervisetoimet on teadusuuringutes uuritud ca 500 inimese peal korduvates, erineva ülesehitusega kliiniliste katsetes. Bakteri head omadused on patenteeritud Eestis, Euroopas, Venemaal, Koreas ja USA-s.

Turule on jõudnud  toidulisand IMMUMAR®, mis sisaldab sedasama heade omadustega piimhappebakterit Lactobacillus plantarum INDUCIA®.

Kui immuunsüsteem on piisavalt tugev, põeb inimene haiguse lihtsamalt läbi või parimal juhul ei haigestu üldse.

Toidulisand IMMUMAR® on unikaalne sünergistlik toidulisand, mis sisaldab 5 miljardit inimorganismile omast kasulikku elusat probiootilist piimhappebakterit Lactobacillus plantarum INDUCIA® ning vitamiine A, C, ja D3 ja mineraalaineid.

IMMUMAR® suurendab kasulike laktobatsillide üldhulka soolestikus,  aitab hoida ja taastada soolestiku normaalset mikrobiootat ning tugevdab organismi loomulikku kaitsevõimet.

Toidulisandis sisalduvad tsink ja seleen on organismi normaalseks talituseks hädavajalikud mineraalid, mis aitavad kaitsta rakke liigse oksüdatiivse stressi eest ning aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitusele. Lisaks veel tugevat looduslikku antioksüdanti, kurkumiini, mis on suurepärane looduslik vahend põletikkude alandamiseks.

Toidulisand IMMUMAR® tugevdab viiruste perioodil organismi loomulikku kaitsevõimet ning antibiootikumravi ajal ja järgselt aitab kaitsta ja taastada soolestiku normaalset mikrobiootat. Soovitame toidulisandit IMMUMAR® tarvitada ka viirus- ja külmetushaiguste ennetamiseks ning immuunsüsteemi tugevdamiseks.

Praegusel viirushaiguste leviku ajal on IMMUMAR® suurepärane abivahend oma immuunsüsteemi turgutamiseks ja toeks organismile haigustega võitlemisel.

 Osta kohe Nordwise Immumar